Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


RECYKLOVALI SME A VYHRALI ... PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 17 December 2018 08:04

RECYKLOVALI SME A VYHRALI ...

Spoločnosť Milk-Agro organizuje v tomto školskom roku už 16. ročník súťaže v znamení hesla „Recykluj a vyhraj“. Zapojené školy súťažia vo viacerých kategóriách a majú možnosť okrem konkrétnych výhier dosiahnuť aj niečo dôležitejšie. Naučiť svojich žiakov separovať odpad a tým pomáhať prírode.


Spojená škola sa už niekoľko rokov pravidelne zapája do rôznorodých aktivít tejto súťaže. Žiaci za výraznej pomoci rodičov zbierajú viečka z mliečnych výrobkov SABI s ktorými sa často stretávajú aj v školskej jedálni. V kreatívnej súťaži si vyskúšali aj čo všetko sa dá vytvoriť pomocou fantázie a šikovných rúk z obalov výrobkov Sabi. Taktiež zložili a naspievali pieseň, ktorej text obsahoval slová „Milk-Agro“, „integráčik“, „recykluj a vyhraj“.

Za tieto aktivity a odber mliečnych výrobkov do školskej jedálne sponzor projektu, sieť predajní Planeo Elektro,  pripravil pre našu školu veľké vianočné prekvapenie. Za dlhodobú partipáciu na tomto projekte nám venoval televízor Samsung. Ten bude umiestnený v novovytvorenom  relaxačno-oddychovom kútiku.

Veríme, že takýto veľký darček bude motiváciou pre všetkých žiakov Spojenej školy,  aby aj naďalej zbierali a recyklovali hliníkové viečka slovenských výrobkov Sabi.

koordinátor projektu Valentina Brudňaková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie