Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


VIANOČNÁ BRATISLAVA PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 17 December 2018 08:07

VIANOČNÁ BRATISLAVA

7. decembra sme sa my deviataci, a spolu s nami aj ôsmaci a prváci z Hotelovej akadémie zúčastnili výletu do vianočnej Bratislavy. Cestovali sme skoro ráno, aby sme všetko stihli. Do Bratislavy sme prišli niečo pred desiatou hodinou.

 

Prvou zastávkou bol Bratislavský hrad, kde bola výstava klenotov ruského Petrohradu. Okrem neho sme mali možnosť vidieť aj výstavu obrazov  M. Benku – slovenského výtvarného umenia zobrazujúceho slovenskí pracujúci národ. Z nádvoria hradu sme mali nádherný výhľad na celú Bratislavu. Odtiaľ sme sa presunuli do historického centra, kde práve prebiehali vianočné trhy.  Tam nás ovládla vianočná nálada so všetkým, čo k nej patrí. Spleť rôznych vôní nás úplne očarila. Krátkou prechádzkou popri krásnom Dunaji sme prišli k nákupnému centru Eurovea. V Eurovei sme mali voľný program, ktorý sme využili na jedenie a nakupovanie vianočných darčekov. Potom nás čakala dlhá cesta domov. Cestu autobusom sme si užili rovnako ako Bratislavu. Tento výlet sa nám veľmi páčil a dúfame, že sa ešte podobného výletu zúčastníme.

Lívia Špiková, 9. AZ

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie