Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


VIANOČNÁ ČAJOVŇA V SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 21 December 2018 08:36

VIANOČNÁ ČAJOVŇA V SPOJENEJ ŠKOLE

„Šťastné a veselé  a v novom roku

viac milých úsmevov s iskierkou v oku...“

Prichádzajú k nám rok čo rok. Pomaly, nenápadne. Je to čas, kedy si človek uvedomí, že to najvzácnejšie, rodina, je nenahraditeľné.


Už mnoho rokov sa príprava na Vianoce v našej škole nezaobíde bez tradičnej vianočnej akadémie. Tento rok sa niesol v znamení Vianočnej čajovne. Na tohtoročnú Vianočnú čajovňu nikto len tak ľahko nezabudne. Podarilo sa nám vytvoriť neopakovateľnú vianočnú atmosféru.

Úprimný úsmev a iskra v oku každého dieťaťa vháňala slzy do očí rodičom a blízkym. S hrejivým pocitom pri srdci odchádzali z našej školy všetci tí, ktorí si 13. decembra prišli pozrieť vianočný program žiakov do priestorov našej školy.

Každý žiak mal v programe svoje miesto, či už to bol spev, tanec, recitácia alebo hra na hudobnom nástroji. Zahanbiť sa nedali ani deti zo školského klubu, ktoré od septembra poctivo spolu s vychovávateľkami, učiteľmi a rodičmi vyrábali čarovné ozdoby a vianočné dekorácie, ktoré symbolickou sumou speňažili. Vyzbierané peniažky poputujú na kúpu akvária, na ktoré sa všetci tešíme.

Po skončení programu sme si spoločne v našej čajovni vypili vianočný punč a vymenili si dojmy z nezabudnuteľného programu a naďalej sme si vychutnávali tú neopakovateľnú vianočnú atmosféru.

Mgr. L. Olejárová, Mgr. E. Saloňová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie