Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


ŠTEDRÝ MIKULÁŠ NA STREDNEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 21 December 2018 08:38

ŠTEDRÝ MIKULÁŠ NA STREDNEJ ŠKOLE

6. decembra Mikuláš so svojimi anjelmi, čertmi a škriatkom, ako obvykle, privítali žiakov a učiteľov v škole sladkosťami, čiernym uhlím a dobrou náladou, ktorá pretrvávala aj pri rozdávaní štedrých mikulášskych balíčkov v triedach.

Tento rok zavítali aj k detičkám do materskej školy, aby im odovzdali drobné pozornosti vyrobené JA firmou ECO-DECOR a hračky získané v dobrovoľnej zbierke hračiek od detí, žiakov, učiteľov a rodičov našej školy. Na rozžiarené očká detí tak skoro veru nezabudnú a sú tou najväčšou odmenou za vynaloženú námahu.

Z. Kožlejová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie