Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


KVÍZ „Z HISTÓRIE NÁŠHO REGIÓNU“ PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 21 Január 2019 08:19

KVÍZ „Z HISTÓRIE NÁŠHO REGIÓNU“

V sobotu 19. januára sme si pripomenuli  75. výročie oslobodenia nášho mesta Svidník. Pri tejto príležitosti zorganizovalo Vojenské múzeum a mesto Svidník 9. ročník kvízu „Z histórie nášho regiónu“. V tejto súťaži sa predstavili trojčlenné družstvá zo všetkých piatich svidníckych základných škôl.

 

Našu školu reprezentovali Michaela Surdeníková /9.AZ/, Filip Vygoda /8.AZ/ a Laura Surdeníková /7.AZ/. Všetci súťažiaci predviedli výborné znalosti z histórie nášho regiónu. Naša trojica si v prvých štyroch kvízových kolách počínala naozaj výborne a stratila len jeden z desiatich možných bodov. V písomnom teste sme však spravili jednu „hlúpu“ chybu, stratili sme tri body, čo nás obralo o víťazstvo a obsadili sme až nepopulárnu štvrtú priečku.

Za  prípravu a reprezentáciu si žiaci zaslúžia pochvalu a poďakovanie.

Mgr. Róbert Franko

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie