Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ VYŠNÉ RUŽBACHY 2019 PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 28 Január 2019 08:47

LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ VYŠNÉ RUŽBACHY 2019

V dňoch 21.-25.01.2019 sa žiaci Spojenej školy zúčastnili lyžiarskeho výcvikového kurzu v lyžiarskom stredisku SkiPark Vyšné Ružbachy, kde boli ubytovaní v peknom horskom penzióne Ružbachy.


Kurzu sa zúčastnilo 45 žiakov z toho 15 žiakov základnej školy a 30 žiakov strednej školy. Žiaci plnili počas dňa nielen výcvikový plán, ale aj denný režim. Lyžovalo sa doobeda od 9:00 do 12:00 hod. a  poobede od 14:00 do 16:00 hod., kde úlohou žiakov bolo lyžovať a zdokonaľovať sa na lyžiarskom svahu. Žiaci boli rozdelení do 3 skupín lyžiarov a 1  skupina snowboardistov. Celodenná činnosť žiakov bola vyhodnotená počas večerných prezentácií, kde sa žiaci dozvedeli aj plán na ďalší deň.

Lyžiarsky výcvikový kurz hodnotíme na výbornú aj preto, že všetci žiaci sa naučili lyžovať a snowboardovať. Kurz sme ukončili  karnevalom na svahu, na ktorom žiaci predviedli svoju kreativitu a večernou diskotékou.

Tento kurz bol uskutočnený na odbornej a spoločenskej úrovni a splnil všetky ciele, ktoré si vo svojich zámeroch vytýčil.

Mgr. Branislav Popik

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie