Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


DNI OTVORENÝCH DVERÍ V SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 31 Január 2019 13:02

DNI OTVORENÝCH DVERÍ V SPOJENEJ ŠKOLE

V dňoch 29.-30.01.2019 naša škola zorganizovala Deň otvorených dverí pre žiakov deviateho ročníka svidníckych a stropkovských škôl a okolia.

Oba odbory, obchodná a hotelová akadémia, hravou formou prezentovali  možnosti štúdia v škole. Budúcich stredoškolákov zaujali natoľko, že z ich strany padali rôzne otázky, na ktoré im odpovedali ich  starší spolužiaci. Žiaci obchodnej akadémie si pripravili zaujímavú ekonomickú hru, v ktorej medzi sebou žiaci súťažili.

Ďalšiu hru študenti 2. ročníka OA nazvali „ Narodeninová párty“, kde odpovedali na zaujímavé spoločensko-vedné otázky a ak boli úspešní, dostali sladkú odmenu. Predstavila sa taktiež naša študentská spoločnosť Ja Firma Eco - Decor so svojimi výrobkami, ktoré určite zaujali nie jedno ženské oko. Naši štvrtáci prezentovali dosiahnuté úspechy  z činnosti JA Firmy SWEET MADE. Žiaci hotelovej akadémie si pripravili prezentáciu cudzích jazykov a zahraničnej praxe na Cypre, predviedli rôzne zručnosti, ktoré sa v našej škole naučili, ako napríklad umelecké vyrezávanie do ovocia a zeleniny, barmanské umenie, ktoré si žiaci mohli vyskúšať, ochutnávku zdravých sladkostí, flambovanie ovocia a taktiež tabule slávnostného stolovania.

Veríme, že všetkých zúčastnených  Deň otvorených dverí v Spojenej škole vo Svidníku natoľko oslovil, že sa s nimi opäť stretneme v septembri ako s našimi žiakmi.

Spojená škola

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist