Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


POLROČNÉ KORČUĽOVANIE PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 31 Január 2019 13:05

POLROČNÉ KORČUĽOVANIE

V stredu si žiaci 5.AZ spríjemnili vyučovací proces na mestskom klzisku vo Svidníku. V dopoludňajších hodinách sa osemnásť žiakov doslova vybláznilo na korčuliach. Hrali naháňačky, učili sa nové pohybové kúsky, navzájom sa váľali a podrážali.

 

Zažili doobedie plné smiechu, radosti a zábavy. Spotení, unavení a celí premoknutí sa vrátili na obed do svojej školy. Vyvetrali si hlavy a prišli na iné myšlienky pred zajtrajším odovzdávaním polročných vysvedčení.

Mgr. Róbert Franko

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko