Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


LAUREÁTI VIANOČNEJ HVIEZDIČKY PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Február 2019 08:02

LAUREÁTI VIANOČNEJ HVIEZDIČKY

11. 1. 2019 sa žiačky Spojenej školy stali laureátmi súťažnej prehliadky v speve vianočných kolied. Po postupovej prehliadke v novembri 2018

v SNM – Múzeu ukrajinskej kultúry vo Svidníku, kde získali zlaté pásmo Ľudmila Lukáčová v sólo speve a spevácka skupina Sonečko (G. Kupcová, K. Stešková, E. Miňová, K. Sadivová, K, Vygodová, S. Hošková, L Olejárová, L. Miňová, Ľ. Lukáčová) postúpili na Vianočný galakoncert, ktorý sa konal 11.1.2019 v Dome kultúry vo Svidníku. Dievčatá mali úžasný zážitok, pretože si zaspievali s ľudovou hudbou „ Muzikanci raslavicke“. Veľkú radosť prežívali po vyhlásení laureátov prehliadky. Za krásny spev vianočných kolied získali darčekový kôš naplnený sladkými dobrotami.

Mgr. Jana Nagajdová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist