Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


10. ROČNÍK ŠTUDENTSKÉHO PLESU NA SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 14 Február 2019 17:06

10. ROČNÍK ŠTUDENTSKÉHO PLESU NA SPOJENEJ ŠKOLE

JA Firma ECO-DECOR  na Spojenej škole vo Svidníku usporiadala 08.02.2019 už  10. ročník študentského plesu, ktorý sa teší veľkej obľube. Na príprave sa podieľalo 14 žiakov 3. ročníka obchodnej akadémie, ktorí sú zapojení v programe Aplikovanej ekonómie, pod záštitou neziskovej organizácie Junior Achievement Slovensko.

V rámci svojej podnikateľskej činnosti vyrábajú ekologicky dekoratívne predmety, šumivé bomby do kúpeľa, štýlové tričká, pečený ovocný čaj a záložky do kníh. Organizujú spoločenské a charitatívne akcie.

Ples slávnostným príhovorom otvorila riaditeľka školy RNDr. Mária Makutová a 135 mladých ľudí sa pustilo do zábavy a tanca. O hudbu  sa postarala hudobná skupina MEDIAL. Celý večer sa niesol v znamení tanca, dobrého jedla, kultúrneho programu a skvelej zábavy. Vyvrcholením plesu bolo žrebovanie tomboly,  do ktorej žiaci získali viac ako 100 cien.

Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, priateľom a partnerom Spojenej školy vo Svidníku, ktorí podporili mladých ľudí a prispeli k slávnostnej atmosfére študentského plesu.

Krásne spomienky na študentský ples ešte dlho ostanú v našich srdciach!

Ing. Jana Drábová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist