Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


Krajské kolo súťaže PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Marec 2019 00:00

Krajské kolo súťaže ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL V SPRACOVANÍ INFORMÁCIÍ NA POČÍTAČI 2019

V Obchodnej akadémii v Poprade sa dňa 14. 2. 2019 uskutočnilo Krajské kolo súťaže žiakov stredných škôl v Spracovaní informácií na počítači (SIP).


Zúčastnilo sa ho 38 súťažiacich zo stredných škôl z celého kraja, ktorí si zmerali sily v troch súťažných disciplínach – v 10-minútovom odpise textu z papierovej predlohy, v úprave textu na počítači na základe korektorských značiek na rýchlosť a vo wordprocessingu, čo je profesionálna úprava textu v textovom editore.

Obchodnú akadémiu vo Svidníku po splnení stanovených kritérií úspešne reprezentovali v odpise textu z papierovej predlohy Rastislav Zajac, II. A (6. miesto) a  Šimon Jancura, IV. A (12. miesto). V súťažnej disciplíne wordprocessing to bola Anastasia Bobaková, II. A (7. miesto). Všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme im veľa ďalších úspechov.

Ing. Margita Klimová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist