Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


ÚSPEŠNÍ RECITÁTORI SPOJENEJ ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 22 Marec 2019 08:18

ÚSPEŠNÍ RECITÁTORI SPOJENEJ ŠKOLY

19. marec 2019 – deň, kedy sa víťazi školských kôl súťaže Hviezdoslavov Kubín  stretli v Dome kultúry vo Svidníku. V okresnom kole ukázali svoje recitátorské schopnosti v prednese poézie a prózy aj žiaci našej školy. Boli úspešní.

 

Prvé miesta získali Ľudmila Lukáčová v prednese prózy a Laura Surdeníková v prednese poézie. Klárka Csonková a Jakub Pastyrčák si vyrecitovali 2. miesto a Emma Miňová 3. miesto. Ďakujeme všetkým recitátorom za účasť a výbornú reprezentáciu našej školy. Víťazkám blahoželáme a budeme im držať prsty 2. a 3. mája v krajskom kole HK v Prešove.

Mgr. Jana Nagajdová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist