Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


CHLAPCI A DIEVČATÁ SPOJENEJ ŠKOLY - MAJSTRI OKRESU SVIDNÍK PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 22 Marec 2019 10:39

CHLAPCI A DIEVČATÁ SPOJENEJ ŠKOLY - MAJSTRI OKRESU SVIDNÍK

V stredu dňa 20. marca 2019 sa v telocvični SOŠ odevnej konalo okresné kolo vo volejbale v kategórii žiakov a žiačok stredných škôl. Na turnaji sa zúčastnili družstvá Spojenej školy Svidník, Gymnázia DH Svidník a Gymnázia Giraltovce.


Naši chlapci po jednoznačnom víťazstve 2:0 nad Gymnáziom Giraltovce a v zápase proti Gymnáziu Svidník so šťastným koncom pre nás 2:1, sa stali majstrami obvodu Svidník a postúpili na krajské kolo. Za predvedený výkon si zaslúžia poďakovanie.

Zostava Spojenej školy chlapci: Markovič S. IV.A, Oleárnik M. IV.A, Bľacha L. III.HA, Horňák B. III.HA, Fek F. III.A, Marjov P. II.A, Šellong D. II.A, Biskup D. I.A.

Poradie: 1. Spojená škola Svidník

2. Gymnázium DH Svidník

3. Gymnázium Giraltovce

Dievčatá čakal len jeden zápas proti Gymnáziu Svidník, ten zvládli na výbornú a tešili sa z víťazstva 2:1. Naše dievčatá sa stali majsterkami obvodu Svidník a postúpili na krajské kolo. Za predvedený výkon si zaslúžia poďakovanie.

Poradie: 1. Spojená škola Svidník

2. Gymnázium DH Svidník

Zostava Spojenej školy dievčatá: Zavodová I. IV.A, Pavelčáková R. IV.A, Fedoroňková P. IV.A, Hricková S. IV.A, Bodnárová K. IV.HA, Pichaničová N. III.A, Migová V. III.A, Krajkovičová S. II.A, Manduľová G. II.A, Bobáková CH. I.A.

Mgr. Rastislav Paňko

 

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist