Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


RODIČIA ČÍTAJÚ DEŤOM PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 28 Marec 2019 15:40

RODIČIA ČÍTAJÚ DEŤOM

Marec je nielen prvý jarný mesiac, ale aj mesiac kníh. Každoročne si v tomto mesiaci pripomíname, aké dôležité sú knihy pre človeka. Už v rannom detstve čítajú rodičia svojim deťom pred spaním obľúbené rozprávky.

 


 

Je to ten najkrajší čas plný dôvery a istoty. Aj my sme sa vrátili k tejto príjemnej činnosti a pozvali sme k nám do čitateľského kútika mamičky žiačok 4.AZ, Dianky Houškovej a Kristínky Šurinovej. Čítanie z knihy Môj malý zverinec od Gabriely Futovej  sa hneď stalo zaujímavejšie. Žiaci pozorne počúvali, lebo v závere ich čakal kvíz a tvorivé úlohy. Navzájom si pomáhali a dopĺňali svoje vedomosti.

Možno si myslíte, že v knižnici býva ticho a nuda. No v našom čitateľskom kútiku sa žiaci zabavili a ozýval sa odtiaľ šťastný smiech.

Ďakujeme, že rodičia motivovali našich žiakov k ďalšiemu čítaniu.

Mgr.Slavka Pilipovâ

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist