Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


DEŇ ZEME PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 30 Apríl 2019 09:25

DEŇ ZEME

Aj planéta Zem má svoj sviatok. Deň Zeme už tradične sa oslavuje 22.apríla.Naša škola ho patrične oslávila a témou dňa bol recyklácia a triedenie odpadu. V prvej časti dňa sme zorganizovali zber papiera.

Žiaci od včasného rána prichádzali do školy s balíkmi starého papiera. Starší  spolužiaci papier nakladali do kontajnera na školskom dvore, ktorý nám poskytol Zberný dvor. Túto aktivitu sme nazvali „ Zachráňme stromy“. Vyzbierali sme viac ako 5 ton papiera, a takto  sme zachránili 46 stromov. Po hromadnom zbere vopred pripraveného starého papiera,žiaci pokračovali v aktívnej pracovnej zábave. Úlohou  žiakov 1.-4.ročníka, bolo z odpadového materiálu ako sú plast , papier, kov, vyrobiť ozdobné dekoračné výrobky, ktoré krášlia exteriér školského parku. Žiaci 5.-9.ročníka  pretavili svoju  kreativitu z odpadového materiálu doekoodevov, ktoré patričnou hrdosťou prezentovali  na módnej ekoprehliadke. Žiaci nadšene pracovali a výsledkom ich snaženia boli úžasné až nadčasové modely. Koordinátor environmentálnej výchovy: Ing.Ľudmila  Michalovčíková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist