Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


KURZ NA OCHRANU ŽIVOTA A ZDRAVIA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 10 Máj 2019 10:10

KURZ NA OCHRANU ŽIVOTA A ZDRAVIA

V dňoch 6., 7. a 9. mája sme sa my, žiaci tretieho ročníka hotelovej a obchodnej akadémie, zúčastnili kurzu na ochranu života a zdravia, z ktorého sme si okrem prekráčaných kilometrov vzali aj množstvo nových poznatkov.

Trojdňový kurz sme začali náučnou prednáškou o podaní prvej pomoci, po ktorej nasledovala prehliadka našej hasičskej stanice. Nahliadli sme do zákutí statočných mužov, a takisto sme sa dozvedeli, aké vybavenie má obsahovať hasičské auto.  Druhý deň sme zahájili turistickým pochodom do Nižnej Jedľovej a následným výstupom na letisko, ktorého cesta mala svoje úskalia v podobe prekonávania mokrých bahenných prekážok. Kurz sme ukončili návštevou mestského lesoparku, kde sme si okrem pozorovania nádhernej scenérie spomedzi korún stromov, založili aj oheň. Branecký výcvik sme si užili aj napriek nepriaznivému počasiu, začo patrí poďakovanie  profesionálnemu prístupu našich triednych učiteľov. Tak dovidenia o rok!

III. A, III.HA

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist