Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


DUCHNOVIČOV PREŠOV 2019 – OKRESNÉ KOLO PDF Tlačiť E-mail
Streda, 05 Jún 2019 10:40

DUCHNOVIČOV PREŠOV 2019 – OKRESNÉ KOLO

V Podduklianskej knižnici vo Svidníku  sa 4. júna 2019 konala okresná súťaž Duchnovičov Prešov  v umeleckom prednese rusínskej poézie, prózy, vlastnej tvorby duchovnej poézie, malých scénických foriem a ľudového rozprávania. Tohto roku to bol už 20. ročník.


Žiaci našej Spojenej školy boli maximálne úspešní, o čom svedčia víťazstva v jednotlivých kategóriách a v žánroch, v ktorých súťažili. Prvým miestom si zabezpečili postup na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční v Divadle A. Duchnoviča v Prešove 10. júna 2019.

Mgr. Jana Nagajdová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie