Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ DUCHNOVIČOV PREŠOV 2019 PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 13 Jún 2019 06:57

CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ DUCHNOVIČOV PREŠOV 2019

V Divadle Alexandra Duchnoviča v Prešove sa 10. júna 2019 uskutočnil už 20. ročník celoslovenskej súťaže v rusínskom umeleckom prednese. Žiakov Spojenej školy vo Svidníku reprezentovali

 

víťazi okresného kola. V I. kategórii si 2. miesto odniesla Klárka Csonková, v 2. kategórii 2. miesto si vybojovali za malú scénickú formu Zaľublenisť do školy Katarína Vygodová a Sabína Hošková a v III. kategórii za prednes poézie si takisto 2. miesto vysúťažila  Laura Surdeníková.  Diplomy za hodnotný výkon ešte získala Ľudmila Lukáčová a Michaela Surdeníková. Súťaž bola náročná, nakoľko trvala až do neskorých popoludňajších hodín, a aj preto patrí veľké poďakovanie žiakom, ktorí  vzorne reprezentovali našu školu.

Mgr. Nagajdová Jana

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko