Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


DEŇ RODINY PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 13 Jún 2019 07:01

DEŇ RODINY

„Rodina ja miestom lásky a života.

Miestom, kde láska rodí život.  “ Ján Pavol ll.

Rodina je láska, pokoj, život, radosť, zdravie, šťastie... Rodina je otec, mama, deti. Dňa 7. 6. 2019 so začiatkom o 16.00.hod. sa  priestory školského dvora a ihriska Spojenej školy zaplnili žiakmi, rodičmi, starými rodičmi a súrodencami tunajšej školy. Stretnutie bolo zorganizované pri príležitosti Dňa rodiny.

 

 

V úvode zaznela  krásna pieseň o rodine a po nej privítala všetkých prítomných  pani zástupkyňa Rodáková . Dvor bol zaplnený rodinami, ale aj stanovišťami , na ktorých boli pripravení učitelia so svojimi úlohami.

  1. stanovište – Lyžovanie na tráve
  2. stanovište - Džungľa
  3. stanovište – Loptička, hop
  4. stanovište – Ťahaj, bež
  5. stanovište - Poklad
  6. stanovište – Už letím

Na každom stanovišti súťažilo dieťa spolu s rodičom, starým rodičom, alebo súrodencom. To, že každá rodina je súdržná, bolo vidieť v zdolávaní stanovíšť – spoločne bojovali  o víťazstvo a zároveň nesúťažiaci členovia rodín ich povzbudzovali.  Po splnení jednotlivých disciplín boli všetci odmenení sladkou odmenou. Posledným, siedmym nesúťažným stanovišťom bola chutná odmena pizzovníkmi a sanquickovou vodou. Športovo zdatní si zahrali volejbal, florbal a futbal.Tváre všetkých prezrádzali, že sú šťastní, spokojní a my len veríme, že na tento deň budú dlho spomínať.

Mgr. Nagajdová Jana, Mgr. Lukáčová Ingrid

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko