Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


KRAJSKÉ FINÁLE V MINIVOLEJBALE MIX ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 14 Jún 2019 10:00

KRAJSKÉ FINÁLE V MINIVOLEJBALE MIX ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL

Dňa 13.6.2019 žiaci Spojenej školy sa zúčastnili krajského kola v minivolejbale mix, ktoré sa konalo v telocvični Hotelovej akadémie v Prešove. Minivolejbal hrajú štyria hráči, 2 chlapci a 2 dievčatá na skrátené ihrisko. Na turnaji sa zúčastnilo 10 družstiev víťazov okresných kôl Prešovského kraja.

Jednotlivé družstvá boli vylosované do 2 skupín. Žiaci Spojenej školy postupne odohrali stretnutia v skupine: Svidník – Snina 1:1, Svidník– Prešov1 2:0, Svidník – Poprad 2:0, Svidník – Prešov2 2:0. Ako víťazi postúpili do semifinále, kde zdolali žiakov z Bardejova 2:1 a vo finále si poradili so Starou Ľubovňou 2:1. Za víťazstvo v krajskom finále žiakom GRATULUJEME!

Zostava Spojenej školy:  Krajkovičová S., Pichaničová N., Marjov P., Horňák B., Biskup D.

Zodpovedný: Mgr. Rastislav Paňko

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist