Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


PRVÁ POMOC PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 16 Jún 2019 14:18

PRVÁ POMOC

4. 6. 2019 sa konala  súťaž v poskytovaní prvej pomoci , ktorú už tradične uskutočňuje  Územný spolok SČK vo Svidníku. Už po piaty krát sa tejto súťaže zúčastnili  žiačky- deviatačky zo  Spojenej školy,

v tomto  zložení: Veronika Jurečková, Klaudia Stešková, Lívia Špiková, Gabriela Kupcová, Diana Zápotocká.Dievčatá bojovali čestne a odhodlane, s cieľom svoje prvenstvo obhájiť, čo sa im i podarilo, a tak  v kategórii členiek DMZ (družstvo mladých zdravotníkov)  získali 1. miesto. Veríme , že svoje vedomosti a schopností budú i naďalej  využívať a  prehlbovať hlavne v zdravotných súťažiach, ale  už ako členky DPP (družstvá prvej pomoci).  Želáme im veľa ďalších úspechov .

Ing. Ľudmila Michalovčíková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist