Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 28. September 2023

Dnes má meniny Václav
Zajtra má meniny Michal

Kde nás najdete


EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 30 September 2019 09:11

EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV

Európsky deň jazykov je jeden z tých dní, ktorý nesmel chýbať na Spojenej škole ani tento rok. V rámci vyučovacích hodín cudzích jazykov a slovenského jazyka si učitelia pre svojich žiakov pripravili bohatý program, v ktorom ukázali svojim žiakom čaro jazyka. Na hodine slovenského jazyka piataci objavili posunkovú reč, v ktorej sa naučili ukázať rôzne pojmy, ruský jazyk ich pohltil aktivitami, kde mali preukázať svoje znalosti a vzájomnú spoluprácu.


V rámci hodín nemeckého jazyka Európsky deň jazykov poňali interaktívne. Žiaci využili bohaté technické vybavenie našej školy a spojili  príjemné s užitočným. Riešili na interaktívnej tabuli rôzne hádanky, osemsmerovky, prešmyčky, tajničky, hľadali chýbajúce slová a súťažili v časovom limite 2 minút, počas ktorého mali vypísať čo najviac slov k danej téme. Žiaci si nielen že si precvičili svoje jazykové znalosti, ale zároveň zistili, že učenie sa cudzích jazykov môže byť aj zábavné.

Mgr. Lenka Olejárová

Mgr. Tatiana Braslavská

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko