Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 13. Máj 2021

Dnes má meniny Servác
Zajtra má meniny Bonifác

Kde nás najdete


ŠKOLSKÉ KOLO OLYMPIÁDY PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 14 November 2019 08:00

ŠKOLSKÉ KOLO OLYMPIÁDY ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY, KATEGÓRIA C

Vo štvrtok 7. novembra sa uskutočnilo školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry, kategória C, ktorého sa zúčastnilo 20 žiakov z 8. a 9. ročníka. Najskôr absolvovali didaktický test s rozličnými typmi úloh.

K písomnej časti patrí ďalej tvorba vlastného textu, resp. transformácia textu. Ústnu časť tvorila samostatná príprava a prednes rečníckeho prejavu na zadanú tému. Prvé tri miesta obsadili deviatačky. Najúspešnejšia riešiteľka je Iveta Jurková, druhé miesto obsadili  Petra Pásztorová a Barbora Siroková a tretie miesto získala Diana Feckaninová. Iveta Jurková nás  bude reprezentovať v okresnom  kole OSJL, ktoré sa bude konať 27. novembra 2019 vo Svidníku. Držíme jej palce!

Mgr. Erika Saloňová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie