Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


Dopravná súťaž Na bicykli bezpečne 2013
Streda, 12 Jún 2013 11:30

Dopravná súťaž Na bicykli bezpečne 2013

Dňa 10. mája 2013 sa žiaci Spojenej školy zúčastnili krajského kola dopravnej súťaže Na bicykli bezpečne, ktoré sa uskutočnilo v Poprade. Naše štvorčlenné družstvo v zložení Filip Kocur (6.AZ), Samuel Orenič, Gabriela Krempaská, Gabriela Manduľová (5.AZ ) si svojou usilovnosťou a vytrvalosťou vybojovalo 2. miesto.

http://spojenaskolask.sk/rok2013/bicykel.jpg http://spojenaskolask.sk/rok2013/bicykel1.jpg

Dopravné testy a jazda zručnosti v simulovanej cestnej premávke dali zabrať všetkým súťažiacim. Svoju zručnosť museli dokázať hlavne v praktickej časti, kde na nich čakali nástrahy v podobe jazdy na bicykli cez rôzne umelo vytvorené prekážky. Samozrejme, za každú nesplnenú úlohu či zhodenú prekážku inkasovali trestné body. Najmenej ich za najlepší a najúspešnejší výkon z nášho družstva získala mladá cyklistka Gabika Krempaská, ktorá sa medzi jednotlivcami umiestnila na peknom 2.mieste. Úprimné poďakovanie za rýchly a ústretový postoj pri zabezpečení dopravy na súťaž patrí riaditeľke školy RNDr. Márii Makutovej.

Príprava na súťaž bola vyvrcholením celoročnej práce v dopravnom záujmovom útvare Dopraváčik. Veríme, že dopravná výchova prispieva k znižovaniu nehodovosti detí a pomáha im osvojiť si základné návyky správania sa v rôznych dopravných situáciách. A čo je veľmi dôležité, v čase blížiacich sa letných prázdnin budú opatrnejšie, pozornejšie a rozvážnejšie.

Mgr. Igor Sagan, Valentina Brudňaková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist