Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 12. Máj 2021

Dnes má meniny Pankrác
Zajtra má meniny Servác

Kde nás najdete


HOKEJBALISTI NA 2. MIESTE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 26 November 2019 07:52

HOKEJBALISTI NA 2. MIESTE

Prváci a druháci našej školy obsadili 2. miesto na novembrovom turnaji v hokejbale. Turnaj hraný netradične na samostatné nájazdy zvládli veľmi dobre. Najprv porazili ZŠ 8. mája, potom i ZŠ Karpatskú.

 

Vo finále turnaja nestačili na ZŠ Komenského. Školu reprezentovali: Martin Lukáč, Adam Popík, Marián Zasada, Richard Zavoda, Daniel Ferenc, Jakub Sagan, Ján Simčisko, Miroslav Mucha, Matúš Kahanec, Tomáš Puchir

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie