Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 13. Máj 2021

Dnes má meniny Servác
Zajtra má meniny Bonifác

Kde nás najdete


VIVAT STUŽKOVÁ! PDF Tlačiť E-mail
Streda, 27 November 2019 07:47

VIVAT STUŽKOVÁ!

Zopár slov od Andrey a Natálie

Deň, kedy sme sa všetci zhodli na tom, že bude stužková, bol jeden z najkrajších momentov v našich životoch. Nikto z nás nedúfal, že to dotiahneme až do konca. Hoci sme si “vymieňali“ názory a nezhodli sme na niektorých veciach, naša trieda držala pokope a my sme to zvládli.

Až vtedy, keď sme sa všetci nastúpili a uvideli slzičky v očiach našich učiteľov a rodičov, zistili sme, že je tu stužková slávnosť. Celý večer prebiehal v nádhernej atmosfére. Konečne sme sa bavili ako jedna trieda! Keď sa však slávnostný večer schyľoval k záveru, žialili sme, že sa končí jeden z najkrajších momentov nášho života a začína sa krutá realita prípravy na maturitnú skúšku.

Andrea Kancianová, Natália Pichaničová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie