Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 28. September 2023

Dnes má meniny Václav
Zajtra má meniny Michal

Kde nás najdete


OJ CHTO, CHTO NIKOLAJA ĽUBYT PDF Tlačiť E-mail
Streda, 11 December 2019 11:38

OJ CHTO, CHTO NIKOLAJA ĽUBYT

Dodržiavanie zvykov a tradícií je pre nás veľmi dôležité. Každoročne k nám prichádza Mikuláš spolu s anjelmi a čertíkmi. A aj tento rok si ich vyberal medzi deviatakmi. A tí nenechali nič na náhodu. Vlastnoručne si vyrobili kostýmy a ich spev sa niesol chodbami celej školy.

 

Veselú náladu a radosť vniesli do každej triedy. Spevom, slovom i sladkosťou potešili všetkých našich žiakov, učiteľov i zamestnancov. Odvážlivci si s nimi aj zaspievali alebo Mikulášovi niečo pekné zarecitovali. Záver patril obľúbenému „maľovaniu“ na tvár. Všetci sme si tento deň poriadne užili a  dúfame, že sa Mikulášovi v našej škole páčilo a príde k nám aj o rok.

Mgr. Erika Saloňová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko