Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 13. Máj 2021

Dnes má meniny Servác
Zajtra má meniny Bonifác

Kde nás najdete


V „SLADKEJ SÚŤAŽI“ SME BODOVALI PDF Tlačiť E-mail
Streda, 11 December 2019 11:45

V „SLADKEJ SÚŤAŽI“ SME BODOVALI

V tomto predvianočnom období usporiadala SOŠ gastronómie a služieb v Prešove medzinárodnú cukrársku súťaž mladých talentov  Sweet cup 2019. Medzi súťažiacimi z Ukrajiny, Maďarska, Poľska a Slovenska  sa nestratila ani Kristína Kurucová, žiačka V. HA Hotelovej akadémie vo Svidníku.

Na tému Medové pokušenie pripravila múčnik v ktorom bol základnou surovinou med, mascarpone a džem. Na dozdobenie použila ozdoby vytvorené  z karamelu.  Týmto svojim výtvorom porotu zaujala, pretože v súťaži skončila na peknom striebornom stupienku. K dosiahnutému výsledku jej blahoželáme.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie