Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 28. September 2023

Dnes má meniny Michal
Zajtra má meniny Jarolím

Kde nás najdete


VEĽKÉ PREKVAPENIE POD STROMČEKOM PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 20 December 2019 08:42

VEĽKÉ PREKVAPENIE POD STROMČEKOM

Týždeň pred Vianocami na deti zo školského klubu čakalo veľké prekvapenie. Vďaka príspevku, ktorý zaplatili rodičia na čiastočnú úhradu nákladov, našli pod stromčekom hŕbu krásnych darčekov.To bolo radosti!


Dievčatá ihneď zaujali rôzne výtvarné kreatívne sady. Budú mať veľa možností tvoriť, napríklad fixkami ozdobiť eko tašku alebo postupným zoškrabovaním čiernej farby vytvoriť nádherné dúhové obrázky. V dielničkách určite použijú aj zakúpený dekoračný materiál a ozdobia ním darčeky pre rodičov či kamarátov.Chlapcom zasa zažiarili oči pri pohľade na športové vybavenie. Najväčšiu radosť mali zo skútrov a ihneď túžili predviesť skúšobnú jazdu. Do inventára nám teraz pribudli bedmintonové rakety, švihadlá, chodúle, špeciálne lopty na nácvik chytania a mnoho ďalších pomôcok na podporu pohybovej aktivity detí.Všetko vybavenie začneme naplno využívať až pri hrách vonku. Ak to počasie dovolí, vyberieme na školský dvor aj piknikové deky a podložky. „Družina“ sa i vďaka novým darčekovým predmetom stala útulným miestom, kde môžu deti relaxovať, hrať sa a rozvíjať svoje nadanie.

Spoločne s našimi deťmi vyjadrujeme VEĽKÉ ĎAKUJEMEEE :-)

vychovávateľky ŠKD

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko