Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 28. September 2023

Dnes má meniny Václav
Zajtra má meniny Michal

Kde nás najdete


VIANOČNÉ TRHY PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 20 December 2019 09:30

VIANOČNÉ TRHY

Stalo sa už tradíciou, že sa na Spojenej škole organizujú Vianočné trhy. Po kultúrnom programe Vianočnej akadémie sa 17. decembra 2019dolná chodba premenila na „trhovisko“.  Hlavným zámerom podujatia bola prezentácia prác a všestranného ​talentu detí zo školského klubu, ktoré vlastnoručne začali vyrábať už začiatkom októbra. Z roka na rok môžu rodičia obdivovať čoraz zaujímavejšie vianočné ozdoby, dekorácie, bižutéria a mnoho iných krásnych výrobkov.

 

Malí pomocníci si preverili svoju finančnú gramotnosť a rozvíjali nadobudnuté komunikačné schopnosti. Vďaka ochote návštevníkov sa vyzbieralo skoro 300 €. Výťažok plánujeme použiť na dobrú vec pre deti. V  relaxačno-športovej zóne nám pribudne pieskovisko. Za pomoc pri tvorení srdečne ďakujeme šikovným mamičkám:p. Hutňanovej, p. Kovaľovej, p. Babjakovej, p. Jakubovovej, p. Olejárovej i Zuzane Rodákovej, zástupkyni riaditeľky školy pre ZŠ.

Vychovávateľky ŠKD a deti prajú všetkým šťastné a veselé Vianoce!

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko