Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 28. September 2023

Dnes má meniny Václav
Zajtra má meniny Michal

Kde nás najdete


LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ 2020 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 31 Január 2020 14:16

LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ 2020

S výbornou športovou náladou sme sa v zložení 37 žiakov zo ZŠ a OA, 4 inštruktori a 1 zdravotníčka 20. 1.  autobusom dopravili do nášho obľúbeného lyžiarskeho strediska Vyšné Ružbachy, kde sme do 24. 1. strávili veselé chvíle.

 

Mnohí s očakávaniami, ako to zvládneme, iní zas s cieľom zlepšiť svoje lyžiarske a snoubordové zručnosti, sme sa vystrojení presunuli na svah. Naši inštruktori nás najprv rozdelili do skupín podľa úrovne našich schopností a výcvik sa mohol začať. Najnáročnejšie to mali začiatočníci, no všetky úkony zvládli a na konci kurzu  už lyžovali samostatne. Voľné chvíle sme trávili spoločnými hrami, rozhovormi, tancom i počúvaním hudby a v stredu sme absolvovali aj prehliadku krátera i kúpeľov Vyšné Ružbachy. Počasie na 1*, perfektne upravená zjazdovka, výborný priateľský  kolektív a perfektná nálada, takto môžeme zhodnotiť tohtoročný lyžiarsky výcvikový kurz a už teraz sa tešíme na ten ďalší.

účastníci LVK

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko