Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 28. September 2023

Dnes má meniny Michal
Zajtra má meniny Jarolím

Kde nás najdete


ŠALIANSKY MAŤKO – okresné kolo PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 03 Február 2020 07:56

ŠALIANSKY MAŤKO – okresné kolo

Dňa 28. 01. 2020 sa konalo na pôde Základnej školy v Giraltovciach okresné kolo súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko. Už 27. ročník tejto recitačnej súťaže otvorili žiačky základnej školy piesňou, ktorou nám  Maťka zo Šale predstavili.

 

Po úvodnom otvorení sa v troch kategóriách predstavilo 19 súťažiacich, medzi ktorými boli aj traja žiaci Spojenej školy. V 1. kategórii 3. miesto získala Nina Haníková, žiačka 3.BZ triedy , v 2. kategórii si taktiež 3. miesto vybojoval Jakub Pastyrčák, žiak 4.AZ triedy a v 3. kategórii sa úžasným prednesom predstavila žiačka 6.AZ triedy Miriam Miňová. Blahoželáme.

Mgr. Jana Nagajdová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko