Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 13. Máj 2021

Dnes má meniny Servác
Zajtra má meniny Bonifác

Kde nás najdete


OKRESNÉ KOLO GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 20 Február 2020 07:55

OKRESNÉ KOLO GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

Dňa 6. februára 2020 sa uskutočnil 48. ročník okresného kola Geografickej olympiády, ktorú každoročne v našom meste organizuje Centrum voľného času Svidník. Zo školského kola do okresného postúpili žiaci z 5-8. ročníka. V kategórii G si naši žiaci merali svoje sily vo vedomostiach o planétach slnečnej sústavy, mesiaci, kométach, ale

aj v praktických zručnostiach rovnobežiek a poludníkov. V kategórii F zisťovali individuálne špecifiká o Indickom oceáne a  subtropických krajinách Afriky, Ázie a Európy. V kategórii E skúmali najznámejšie rieky sveta a úrodné nížiny Slovenska. Naši žiaci získali výborné bodové umiestnenia. V kategórii F blahoželáme žiačkam 7. ročníka Veronike Kosťovej a Alexandre Miňovej, ktoré získali titul „úspešné riešiteľky okresného kola Geografickej olympiády“.

Naším šikovným žiačkam blahoželáme a tešíme sa z ich úspechu.

Mgr. Nikola Mihoková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie