Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Sabína
Zajtra má meniny Dobromila

Kde nás najdete


FREE-S, š. s. obdarovala ZOO park v Stropkove
Streda, 19 Jún 2013 13:19

 

FREE-S, š. s. obdarovala ZOO park v Stropkove

Študentská spoločnosť FREE-S, ktorú na začiatku školského roku založili študenti 3. ročníka OA po uzavretí účtovníctva vykázala zisk a ako správni podnikatelia, ktorí nemyslia len na seba, sa rozhodli venovať z neho 30 % na dobrú vec. Návrhov bolo viac ale jednoznačne zvíťazil ZOO park v Stropkove. 13. júna sa osobne vybrali do ZOO parku odovzdať finančný dar správkyni, ktorú táto pozornosť veľmi potešila.

 

Toto zaujímavé miesto si určite zaslúži viac pozornosti a keďže niektorí pochádzajú z tohto mesta, majú k nemu veľmi blízky vzťah. Vedia, že ich príspevok bude veľmi dobre využitý. A aj keď to nie je veľa peňazí, je za nimi veľa práce, úsilia, šikovnosti a tvorivosti, ktorú museli vynaložiť, pretože byť podnikateľom nie je vôbec jednoduché. Veria, že ich príklad budú nasledovať aj iní ozajstní podnikatelia.

A na záver študentská spoločnosť praje ZOO parku veľa úspešných rokov svojej existencie a nech sa jej aj naďalej darí aspoň tak ako doteraz, aby aj o niekoľko rokov mohli nasledujúcej generácii ukázať tento milý malý svet zvierat.

Ing. Zdena Kožlejová

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist