Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 13. Máj 2021

Dnes má meniny Servác
Zajtra má meniny Bonifác

Kde nás najdete


KRAJSKÉ KOLO SÚŤAŽE ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 24 Február 2020 07:45

KRAJSKÉ KOLO SÚŤAŽE ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL V SPRACOVANÍ INFORMÁCIÍ NA POČÍTAČI 2020

Dňa 13. februára 2020 sa konalo krajské kolo 54. ročníka súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácii na počítači. Súťaž prebiehala na Obchodnej akadémii v Poprade. Na súťaži sa zúčastnili žiaci z 10 stredných škôl z Prešovského kraja.

 

Žiaci súťažili v troch disciplínach: 10-minútový odpis textu z papierovej predlohy, úprava textu na počítači na základe korektorských značiek na rýchlosť a v profesionálnom spracovaní textu – wordprocessing. Spojenú školu vo Svidníku po splnení stanovených kritérií úspešne reprezentovali v 10-minútovom odpise textu z papierovej predlohy Anastasia Bobaková a Rastislav Zajac – obaja z III. A triedy obchodnej akadémie. Anastasia Bobaková súťažila aj v súťažnej disciplíne wordprocessing. Súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme im veľa ďalších úspechov.

Ing. Margita Klimová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie