Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Študentská konferencia
Štvrtok, 20 Jún 2013 06:48

Študentská konferencia

V dňoch 6. a 7. júna 2013 sa v centrále Slovenskej sporiteľne v Bratislave zišli študenti stredných škôl z celého Slovenska z dôvodu konania Študentskej konferencie v rámci programu Poznaj svoje peniaze. Konferencia bola vyvrcholením projektu finančného vzdelávania na stredných školách, ktorý realizuje Nadácia pre deti Slovenska s podporou Nadácie Slovenskej sporiteľne. Študenti si mohli vybrať z desiatich zadaných tém

súvisiacich s finančnou gramotnosťou a spracovať ich na základe svojich poznatkov, skúseností a kreativity. Zo 64 prác z celého Slovenska bolo komisiou vybraných 13 najlepších prác, ktoré ich autorské tímy odprezentovali na konferencii. Konferencie sa zúčastnili aj študentky III. B triedy našej školy Viktória Petrašová a Jaroslava Sedláková s prácou Platobné karty.

Projekt Poznaj svoje peniaze významne napomáha mladým ľuďom zorientovať sa v komplikovanom svete bankových produktov a ekonomiky, ale zároveň ich učí rozumnému hospodáreniu, plánovaniu a v neposlednom rade pri príprave odborných prác študenti rozvíjajú svoju schopnosť tímovej práce a prezentačné zručnosti.

Ing. Margita Klimová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist