Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 28. September 2023

Dnes má meniny Václav
Zajtra má meniny Michal

Kde nás najdete


ODDYCHOVÁ ZÓNA NA SPOJENEJ ŠKOLE! PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 29 Máj 2020 07:17

ODDYCHOVÁ ZÓNA NA SPOJENEJ ŠKOLE!

Žiacka školská rada na našej škole nezaháľa a aj za týchto sťažených podmienok sa rozhodla zrealizovať projekt, ktorý podporil Prešovský samosprávny kraj v rámci grantového programu #zlepšimeto, ktorý administruje Rada mládeže Prešovského kraja.

 

V rámci tohto projektu sme vytvorili priestor, na chodbe našej školy, ktorý bude slúžiť všetkým. Bude to miesto, kde si  žiaci môžu zahrať rôzne hry, relaxovať v príjemnom prostredí, urobiť si domáce úlohy alebo sa len tak porozprávať s kamarátmi, či počkať na svoj autobusový spoj domov. Samozrejme bude slúžiť aj na stretnutie žiackej školskej rady a propagáciu jej aktivít. Sprievodnými podujatiami tohto projektu boli: „Pochváľ sa čo čítaš, alebo čítame lebo sme“ a „Žijeme environmentálnymi témami“, ktoré sme pre koronakrízu presunuli na internet. Aj napriek tomu naplnili svoj cieľ, spájať komunitu žiakov a učiteľov našej školy a ukázať, že Spojená škola vo Svidníku je výnimočná.

Z. Kožlejová

koordinátorka ŽŠR

http://spojenaskolask.sk/rok2020/29.5/renovacia.wmv

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko