Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Sidónia
Zajtra má meniny Ján

Kde nás najdete


Ľudskosť stále žije PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 28 September 2020 13:24

Ľudskosť stále žije

„ Celé tajomstvo a snáď jediný recept na šťastie je mať rád ľudí a  milovať ich.  Kto myslí len na seba, ochudobní iných o seba, ochudobní  seba o iných, zakrpatie a zahynie. „ Ján Werich

Dňa 3.9.2020 navštívili našu školu pracovníčky charity vo Svidníku pri Dome sv. Faustíny, aby potešili žiakov prvého ročníka malým darčekom. Išlo o plátené vrecúška plné písacích a výtvarných  potrieb. Tieto vrecúška boli finančne podporené mestom Svidník a Gréckokatolíckou diecéznou charitou pri Dome sv. Faustíny vo Svidníku pri príležitosti 665. výročia 1. písomnej zmienky mesta.


Ľudskosť stále žije, neobišla žiakov našej školy. Darčeky deti veľmi prekvapili a potešili. Chceme preto v mene školy,  ale aj v mene rodičov vyjadriť srdečné poďakovanie, pracovníčkam charity.  Milé tety, spomenieme si na Vás vždy, keď budeme vyberať pomôcky z vrecúška, aby sme niečo pekné nakreslili, vystrihli, napísali. Zo srdca ďakujeme a prajeme, aby sa každé vaše dobro voči druhým zdvojnásobilo vo váš prospech.

Mgr. Ingrid Lukáčová, učiteľka 1. ročníka

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie