Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Sidónia
Zajtra má meniny Ján

Kde nás najdete


FÁZY MESIACA NETRADIČNE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 13 Október 2020 12:19

FÁZY MESIACA NETRADIČNE

Učiť inovatívne a tvorivo je dnes hádam výzvou pre každého učiteľa. Zaujať žiakov natoľko, aby preberané učivo nezostalo len ako téma vyučovacej hodiny, sme sa pokúsili pri téme ,,fázy Mesiaca“. A podarilo sa!

Pokus rozvíjať v žiakoch tvorivosť a fantáziu na hodinách geografie formulovaním ich zručností, hodnôt, postojov s využitím aktivizujúcich metód a foriem učenia bol úspešný. Tému sme formou tímovej práce spracovali pomocou keksíkov Oreo. V našej škole je táto aktivita veľmi obľúbená, preto sme sa rozhodli realizovať ju aj v tomto školskom roku s našimi piatakmi. Žiaci priniesli keksíky Oreo a pustili sa do práce. Aktivita ich veľmi zaujala, výsledkom čoho sú ich nádherné výsledné práce. Už teraz sa tešíme na ďalšie takéto zábavné hodiny.

Mgr. Nikola Mihoková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie