Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Sidónia
Zajtra má meniny Ján

Kde nás najdete


#ErasmusDays 2020 na Spojenej škole PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 19 Október 2020 13:19

#ErasmusDays 2020 na Spojenej škole

V dňoch 15.-16.10 sa aj Spojená škola stala súčasťou #erasmusdays 2020 !

ErasmusDays je iniciatívou, ktorá sa snaží o propagovanie možností programu Erasmus+ v celej Európe, dokonca aj mimo nej. Slovensko sa zapojilo do ErasmusDays druhýkrát a spoločným cieľom iniciatívy je čo najviac zviditeľniť program Erasmus+.

Aj keď nám situácia okolo pandémie koronavírusu nedovolila uskutočniť všetky plánované aktivity v plnom rozsahu (hlavne prezentáciu a ochutnávku národných jedál partnerských krajín v škole), našich žiakov a učiteľov to neodradilo a niektoré aktivity sa presunuli do online priestoru. V oba dni vysielali živé online vstupy počas zveľaďovania areálu školy a príprave nástenky s informáciami o projekte Erasmus+ vo vestibule školy. Spolu s kolégiom Zelenej školy vytvorili videoprezentáciu o triedení odpadu a zároveň video o národných jedlách partnerských krajín zapojených do projektu, ktoré doma sami pripravili a nafotili. Všetky videá a živé vstupy si môžete pozrieť na FB stránke školy https://www.facebook.com/SpojenaSkolaSvidnik/

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie