Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Sidónia
Zajtra má meniny Ján

Kde nás najdete


FAREBNÁ JESEŇ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 12 November 2020 09:27

FAREBNÁ JESEŇ

Príjemné jesenné počasie sme s deťmi v našom školskom klube trávili nielen hrami na školskom dvore. V tvorivých dielničkách sme sa pustili do vyrábania jesenných dekorácií.Tvorili sme z pestrofarebných listov, gaštanov, tekvíc a ďalšieho materiálu, ktorý ponúka príroda v tomto období. Spoločne s učiteľkami prvého stupňa ZŠ sme nádherné výtvory deti naaranžovali na dolnej chodbe. Výstavka FAREBNÁ JESEŇ potešila mnohých.

Každý deň obdivujú listové a gaštanové húseničky, ktoré sa na strome krásne točia. Pavúky schované v pavučinách určite nikomu nenaháňajú strach. Staršie dievčatá sa vyšantili s farbami a obyčajné tekvice premenili na smiešnych panákov. Všetky dekorácie stráži strašiak METLÁK s moderným účesom. K jeseni neodmysliteľné patria šarkany. Naše deti vytvorili usmiatych a veselých  šarkanov. Hoci nevedia lietať, deti majú z nich veľkú radosť.

vychovávateľky ŠKD

Žiaľ, rodičia  v období mimoriadnych opatrení nemôžu reálne vidieť prácu svojich detí.

Tvorivú atmosféru sme zachytili aspoň na fotografiách, ktoré si môžu pozrieť a zároveň sa potešiť TU .

https://padlet.com/brudnakovav/epu9v4ksz3jqi9lz

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie