Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Ján
Zajtra má meniny Tadeáš

Kde nás najdete


MOJ SEN - LÍZANKA PDF Tlačiť E-mail
Streda, 25 November 2020 12:46

MOJ SEN - LÍZANKA

Všetky deti si radi zamaškrtia na lizankach. Našim klubáčikom nechýba ani nadšenie pre kreslenie či tvorenie. Preto neváhali a zapojili sa do medzinárodnej výtvarnej súťaže Môj sen - lízanka. Ich úlohou bolo podľa vlastnej fantázie nakresliť pestrofarebnú sladkosť na paličke. Nemali problém preniesť sa do krajiny plnej žiarivých farieb, kde sa všedné veci napríklad motýľ, strom, loď, domček, kvety...  premenili na lízankový sen.


Každý, kto  sa zapojil do súťaže, získa pamätný diplom a bezplatný vstupný lístok do MÚZEA  LIZAKA v Jasle ( Poľsko, www.muzeumlizaka.pl). Návštevníci budú mať možnosť spoznať históriu výroby sladkých výrobkov od staroveku až po súčastnosť. Dokonca si môžu vytvoriť svoju vlastnú lízanku vo vybranom tvare, farbe a príchuti.

vychovávateľky ŠKD

Do tejto súťaže sme zaslali 31 prác, ktoré si môžete pozrieť TU.

https://sk.padlet.com/brudnakovav/8qrng6fm3cujjbbx

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie