Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Sidónia
Zajtra má meniny Ján

Kde nás najdete


VIANOČNÉ TVORENIE PRE RADOSŤ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 10 December 2020 09:11

VIANOČNÉ TVORENIE PRE RADOSŤ

Predvianočné obdobie u nás prebúdza kreatívneho ducha, prináša mnoho inšpirácií na tvorenie. Aj v našom školskom klube sme sa pustili s chuťou do práce. V tvorivých dielňach deti šikovnými rukami „vykúzlili“ zbierku vianočných ozdôb. Jeden výrobok bol krajší ako druhý, deti si pri ich príprave dali veľmi záležať. Prázdne chodby rozžiarili kresby na oknách, rozsvietený stromček vo vestibule našej školy. Tým sa navodila príjemná atmosféra blížiacich sa sviatkov.


Tento rok svätého Mikuláša v ŠKD nesprevádzal ani anjel, ani čert. Zostali vraj v karanténe. Sladkostí a všakovakých dobrôt dostali deti určite plnú kopu. My sme sa rozhodli, že ich potešíme trochu inak. Vďaka úspešnému projektu spoločnosti TESCO sme pre nich  pripravili originálny darček ˗ eko tašku.  Veríme, že naši klubkáči boli celý rok dobrí a preto si tieto vrecúška zaslúžili a pekne vyfarbili.

vychovávateľky ŠKD

Radosť môžete zdieľať spoločne s nami TU.

https://padlet.com/brudnakovav/uc6t636mnaet5f1d

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie