Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


VALENTÍNSKE DARČEKY PRE ÚŽASNÝCH RODIČOV PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 15 Február 2021 13:46

VALENTÍNSKE DARČEKY PRE ÚŽASNÝCH RODIČOV

Podduklianská knižnica vo Svidníku z príležitosti blížiaceho sa sviatku sv. Valentína vyhlásila fotosúťaž Máme úžasných rodičov.

 

Zapojili sa do nej aj deti zo školského klubu na Spojenej škole. Počas celého valentínskeho týždňa usilovne vyrábali darčeky pre svojich rodičov. Chceli im takto dať najavo, že ich VEĽMI ĽÚBIA. Naši šikovníci stihli vlastnoručne vyrobiť „srdiečkové prekvapenia“  ako napríklad magnetky, venčeky, zapichovačky do kvetináča. Prváci dekoratívne ozdobili krabičky na odkladanie milých drobností. Svoje sily klubkáči spojili pri výrobe obrovského valentínskeho srdca. Má mega rozmery (1,546 m x 1,419 m) a je zložené z 31 maľovaniek so symbolmi, ktoré sú spojené so sviatkom sv. Valentína. Zároveň si pripomenuli, že skutočný prejav lásky spočíva v každodennom milom slove, úsmeve, či pomoci rodičom....

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie