Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


Nezabudnuteľné zážitky z poznávacej exkurzie žiakov
Pondelok, 24 Jún 2013 12:02

 

Nezabudnuteľné zážitky z poznávacej exkurzie žiakov

Možno si niekto povie: „Na čo Budapešť, veď veľa pekných miest nájdete aj na Slovensku!“ Ale my sme sa rozhodli, že v rámci predmetu cestovný ruch regiónu , navštívime aj iné regióny . Zlákala nás ponuka CK Eurotour vo Svidníku navštíviť Budapešť.

 

A tak sme sa 18. a 19. júna vybrali do Budapešti, aby sme spoznali históriu a súčasnosť našich susedov a zistiť ,ako sa vedia predať v rámci cestovného ruchu. A bol to zásah do čierneho. CK Eurotour nám pripravil veľmi zaujímavý program, ktorý nás nielen obohatil o nové zaujímavosti z histórie Maďarska, ale aj návšteva v Tropikáriu, prevezenie sa na Ruskom kole, či jazda v metre v nás zanechali hlboké a nezabudnuteľné zážitky.

Božena Mihalcová

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist