Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Sidónia
Zajtra má meniny Ján

Kde nás najdete


JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE NAŠICH MATURANTOV! PDF Tlačiť E-mail
Streda, 17 Marec 2021 07:48

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE NAŠICH MATURANTOV!

Keďže nám záleží na tom aby sme našich žiakov, čo najlepšie pripravili na život, umožnili sme im absolvovať Kurz podnikateľských zručností, ktorý realizuje Slovak Bussines Agency prostredníctvom Národného podnikateľského centra v Prešove a je určený pre začínajúcich podnikateľov.


Jednotlivé témy vedú odborní lektori, ktorí sa danej problematike dlhodobo venujú a sú pripravení zodpovedať všetky otázky ohľadom podnikania. Po absolvovaní týždňového kurzu dostanú žiaci certifikát o jeho absolvovaní, jeden z mnohých, ktorý môžu naši žiaci počas celého štúdia na našej škole získať.

Kožlejová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie