Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


Exkurzia hotela Kempinski
Utorok, 25 Jún 2013 10:15

Exkurzia hotela Kempinski

Študenti cestovnej agentúry FAITH, pri Spojenej škole vo Svidníku zorganizovali v rámci predmetu Podnikanie v cestovnom ruchu exkurziu do hotela Kempinski na Štrbskom Plese spojenú s prehliadkou Ľubovnianskeho hradu. Spolu s učiteľmi si mohli prezrieť historické útroby hradu, z ktorého získali množstvo znalosti a poznatkov z našej histórie. Prehliadka im priblížila život našich predkov.

Po tomto spoznávacom zážitku sa vybrali ešte na Štrbské pleso. Tentokrát si vzali do parády Grand hotel Kempinski. Všetkých zaujala krása, no aj história tohto malebného hotela. Prezreli si interiér hotela spolu s izbami, vrátane prezidentského apartmánu. Jeho krása všetkých uchvátila, no cena vrátila do reality.

Týmto hotelom sme uzavreli tohtoročnú zbierku exkurzií, no dúfame, že budúci školský rok ju budem môcť opäť rozšíriť.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist