Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Medový deň – súťaž v zdobení perníkov
Štvrtok, 27 Jún 2013 13:02

 

 

Medový deň – súťaž v zdobení perníkov

Dňa 20. júna organizovalo Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku Medový deň, ktorého súčasťou bola aj súťaž v zdobení perníkov. Úlohou súťažiacich bolo vyzdobiť aspoň desať perníkov podľa vlastnej fantázie. Tejto kreatívnej súťaže sa zúčastnili aj žiačky druhého ročníka Spojenej školy, Hotelovej akadémie vo Svidníku. Súťažné

družstvo tvorili žiačky Jarka Čaklošová, Veronika Kovaľová a Agáta Hupcejová. Súťažiace svoju predstavivosť vo vymýšľaní motívov a zručnosť pri zdobení perníkov dotiahli do víťazného konca. Vo svojej kategórii sa umiestnili na 1. mieste.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist