Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


ŠKOLSKÉ KOLO V SPRACOVANÍ INFORMÁCIÍ NA POČÍTAČI PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 20 December 2021 00:00

ŠKOLSKÉ KOLO V SPRACOVANÍ INFORMÁCIÍ NA POČÍTAČI

Dňa 8. 12. 2021 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo v spracovaní informácií na počítači.  Zúčastnili sa ho študentky a študenti druhého  a tretieho ročníka študijného odboru obchodná akadémia.

Po rozcvičke nasledovala súťaž, kde počas 10-minútového limitu študentky a študenti súťažili v dvoch súťažných disciplínach, v ktorých predviedli rýchlosť svojich prstov. Jednou z disciplín bola úprava textu na počítači, kedy žiaci podľa vyznačených korektorských značiek v texte upravovali text uložený v počítači. Druhou disciplínou bol odpis neznámeho textu vo Worde z predlohy desaťprstovou hmatovou metódou. Všetci súťažiaci dokázali vysokú úroveň počítačovej gramotnosti, za čo im patrí uznanie a obdiv.

Ing. Margita Klimová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko