Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


DARUJME BLÍZKYM RADOSŤ PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 December 2021 00:00

DARUJME BLÍZKYM RADOSŤ

V čase adventu všetci tak trochu stíchneme a zamýšľame sa nad najdôležitejšími ľudskými hodnotami. Toto obdobie je pre nás príležitosťou dať najavo naším blízkym, že nám na nich záleží a máme ich radi.


Žiačky II. stupňa základnej školy vlastnoručne vyrobili darčeky pre svojich milovaných. Na hodinách techniky pod vedením učiteľky M. Makutovej ušili darčekové vrecúška, použité zaváraninové poháre  premenili na vianočné svietniky, ozdobili kamienky pre šťastie. Deviatačky s pomocou svojich spolužiakov pripravili milé prekvapenie aj pre svojich učiteľov – do vlastnoručne ušitých vrecúšok pribalili vianočné ozdoby zo šišiek a drevených koliesok.

Želáme všetkým krásne Vianoce, aby nový rok priniesol šťastie, zdravie, porozumenie,  splnené sny a želania...

Žiačky II. stupňa ZŠ

 

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko